Kamaz

Новини

«КАМАЗ-МАЙСТЕР» ЗАВОЮВАВ ВЕСЬ ПОДІУМ У КАТЕГОРІЇ ВАНТАЖІВОК НА РАЛІ «Дакар-2021»

Прес-аташе команди «КАМАЗ-майстер» Ерік Хайруллін передає з Джидди (Саудівська Аравія), з фінішу на дванадцяту, заключного етапу гонки «Дакар»:

- Дванадцятий і заключний етап ралі-марафону «Дакар-2021» в Саудівській Аравії пройшов в п'ятницю, 15 січня, по маршруту Янбу - Джидда.

У всього є початок і кінець. Ось і 43-е видання ралі-марафону «Дакар» підходить до свого завершення. Другий рік поспіль сотні спортсменів з усього світу починають автоспортивний сезон легендарної гонкою на витривалість в Саудівській Аравії. Стартувавши третього січня в Джидді і зробивши величезну петлю довжиною в 8000 км по Аравійського півострову, «Дакар-2021» завершився на березі Червоного моря.

Відразу після старту останнього спецділянки в Янбу за горбистим піщаним плато на шляху в Джидду виросли дюни другого і третього рівня складності - перші кілометри стали серйозною перевіркою амбіцій гонщиків. Друга половина траси дозволила в черговий раз проявити себе штурманам - вірно обраний курс на ледь помітних слідах кам'янистій поверхні і зі швидких гравійним дорогах в руслах річок відкрили екіпажам шлях по золотистому піску до узбережжя Червоного моря і довгоочікуваного фінішу двотижневого пригоди під назвою «Дакар-2021» .

Кращий час на дванадцятому етапі показав Мартін Мацик, на 4 секунди випередив Дмитра Сотникова і на хвилину - Антона Шибалова. Переможцем «Дакара» в вантажний категорії вперше в кар'єрі став Дмитро Сотников. Друге місце в гонці у Антона Шибалова, третім став Айрат Мардеев. Андрій Каргін завершив ралі сьомим. В останній раз команда з Набережних Човнів займала перші три місця на «Дакарі» у 2015 році. Для команди «КАМАЗ-майстер» чемпіонський титул став 18-м в історії.

Генеральний директор ПАТ «КАМАЗ» Сергій Когогин, вітаючи «КАМАЗ-майстер», зазначив залізний характер, майстерність і командний дух російських екіпажів: «Дана перемога нашої команди дуже багато важить в цей складний період для всього світу. Наші хлопці виграли не тільки в боротьбі моторів, техніки і людей, що само по собі теж дуже важливо, наші спортсмени перемогли в нових умовах пандемії, коли і тренування, і самі змагання проводилися з серйозними обмеженнями, що накладало додаткове навантаження на них, в тому числі і моральну. Вони проявили залізний характер, майстерність і командний дух, завдяки чому, «Золоті бедуїни» «Дакара» знову опинилися в руках російської команди ».